17 852 55 59 Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

O nas

img4Czerniccy Sp. z o.o., działa nieprzerwanie na rynku pośredników ubezpieczeniowych od 1994r.

Specjalizujemy się w kompleksowych ubezpieczeniach branży medycznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracujemy z najbardziej uznanymi i cieszącymi się największym zaufaniem Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszą najmocniejszą stroną są pracownicy. Pracujący z nami specjaliści posiadają liczne krajowe jak i międzynarodowe certyfikaty oraz wyróżnienia.

W 2013 roku nawiązaliśmy współpracę z największym pośrednikiem ubezpieczeniowym na polskim rynku tj. grupą Gras Savoye. Dzięki temu w skuteczniejszy sposób możemy konkurować na rynku, nie tylko jakością obsługi klienta, lecz również unikalnymi produktami.

W 2014 r. rozszerzyliśmy również naszą działalność o pośrednictwo na rynku nieruchomości, otwierając oddział franczyzowy Metrohouse S.A. – największej agencji nieruchomości w Polsce.

W ofercie posiadamy:

  • ubezpieczenia dla biznesu – kompleksowe ubezpieczenia małych, średnich i dużych firm
  • ubezpieczenia branży medycznej – głównie ubezpieczenia OC obowiązkowe i dobrowolne, ubezpieczenie HIV/WZW, ochrona prawna, kompleksowe ubezpieczenia NZOZów
  • ubezpieczenie utraty dochodu
  • ubezpieczenia komunikacyjne – kompleksowe ubezpieczenia pojazdów dla klientów indywidualnych oraz floty firmowe
  • ubezpieczenia na życie – kompleksowe ubezpieczenia na życie indywidualne i grupowe oraz inwestycje w fundusze ubezpieczeniowe
  • ubezpieczenia podróżne
  • ubezpieczenia majątkowe – ubezpieczenia domów, mieszkań
  • ubezpieczenia indywidualne

 

Zapewniamy

1

Pełną i kompleksową obsługę wszystkich Twoich  potrzeb ubezpieczeniowych.

Już nie musisz szukać oddzielnych rozwiązań dla każdej dziedziny życia, którą pragniesz ubezpieczyć. Dla Twojej wygody zebraliśmy wszystko w jednym miejscu. Nie dokładaj sobie pracy papierkowej i niepotrzebnych składek.

2

Profesjonalną obsługę specjalistów w wielu branżach ubezpieczeniowych.

Pracujący z nami specjaliści posiadają liczne certyfikaty oraz wyróżnienia. Doświadczenie i wiedza, zdobyte poprzez wieloletnią działalność, są gwarantem profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

3

Ofertę dostosowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

W naszej pracy stawiamy na zindywidualizowane podejście i myślenie poza schematami. Pomożemy Ci dopasować program specjalnie do Twoich potrzeb, nawet jeśli odbiega od standardowo oferowanych pakietów ubezpieczeniowych.

[fullwidth_hr]

Nasz zespół