17 852 55 59 Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Jeśli jesteś świadomym i uważnym kierowcą i priorytetem dla Ciebie jest bezpieczeństwo swoich pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego – trafiłeś w dobre miejsce. Nawet najlepsi kierowcy wiedzą, że na drodze nigdy nie można czuć się stuprocentowo bezpiecznym. Należy kierować się zasadą ograniczonego zaufania i być przygotowanym na każdą ewentualność. Nasz doradca pomoże Ci wybrać pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb.

Posiadamy szeroki zakres polis:

  • Standardowy pakiet OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, w przypadku kolizji i wyrządzenia szkody innym uczestnikom ruchu drogowego.
  •  AC (Autocasco) – gwarantuje ochronę przed kradzieżą i uszkodzeniami.
  • Assistance – szybka i fachowa pomoc 24 godzina na dobę w razie nieprzewidzianych zdarzeń i problemów technicznych.
  • Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – świadczenia finansowe w razie urazu ciała powstałego wskutek wypadku drogowego.
  •  Bardziej specjalistyczne i indywidualne rozwiązania, jak między innymi ubezpieczenie ładunku w transporcie,  polisa od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego, i wiele innych.

Sam wybierasz, który wariant najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. W razie nieplanowanych incydentów na drodze, wiesz, że możesz liczyć na szybką, fachową i kompleksową pomoc. Oczywiście, Twoje doświadczenie i bezwypadkowa jazda zostaną uwzględnione przy negocjacji składek.

 

komunikacyjne

Comments are closed.