17 852 55 59 Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

Ubezpiecz to, co naprawdę najcenniejsze – zdrowie, bezpieczeństwo i spokój swój i Twoich najbliższych. Na co dzień nie dopuszczamy do siebie myśli o najgorszym – o przewlekłej chorobie, wypadku ani śmierci. Chcemy wierzyć, że to nas nie dotyczy. A co, jeśli nagle nie będziesz w stanie pracować? Jeśli poważna choroba pochłonie większość Twoich oszczędności? Co się stanie z Twoimi bliskimi, jeśli Ciebie nagle zabraknie? Nie zwlekaj i już dziś zabezpiecz przyszłość swoją i swojej rodziny.

Trzymaj rękę na pulsie z naszym pakietem zdrowotnym. Zamiast czekać w niekończących się kolejkach do lekarza, miej dostęp do profesjonalnej obsługi medycznej prywatnie i na bieżąco monitoruj stan swojego zdrowia.

W razie choroby lub wypadku, gwarantujemy Ci wsparcie finansowe oraz fachową opiekę. Nawet, jeśli chwilowo utracisz zdolność do pracy, będziesz mieć dostęp do środków, które pomogą Twojej rodzinie przetrwać ciężkie chwile.

Przygotuj rodzinę na wypadek swojego odejścia. Śmierć bliskiej osoby to niewypowiedziany ból. Ciężkie chwile mogą dodatkowo utrudnić niespodziewane zobowiązania finansowe. Ułatw swoim najbliższym ten trudny okres. Ubezpieczenie na życie pomoże im opłacić koszty pogrzebu oraz bieżące zobowiązania.

Zabezpiecz przyszłość swoją i swoich dzieci. Ciężko przewidzieć sytuację finansową na swoją złotą jesień życia. Miej pewność, że Twoja emerytura umożliwi Ci godne przeżycie starości i wzbogać standardową emeryturę o dodatkowy pakiet IKE (Indywidualne Konto Emerytalne) lub IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego). Ułatw też swoim dzieciom opuszczenie rodzinnego gniazda – odpowiednio dobrana polisa zapewni im dobry start.

 

nazycie

Comments are closed.