17 852 55 59 Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Ubezpieczenia branży medycznej

Ubezpieczenia branży medycznej

Jeśli pracujesz w branży medycznej, pełnisz jedną z najbardziej odpowiedzialnych i potrzebnych funkcji w społeczeństwie. Chcemy Ci się za to odwdzięczyć, oferując Ci pełen pakiet ubezpieczeń niezbędnych w tej branży. Ustawa o działalności leczniczej zobowiązuje Cię do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. W tej branży jednak mogą one być wyjątkowo dotkliwe dla osób trzecich. Zabezpiecz się przed finansowymi konsekwencjami ewentualnych pomyłek już dziś. Pakiet obowiązkowy możesz dodatkowo rozszerzyć o OC dobrowolne, które zwiększy ewentualne świadczenia. Oferujemy również ochronę prawną we wszelkich sprawach związanych z Twoim życiem zawodowym.

Wiemy, jak duże ryzyko związane jest z tym rodzajem działalności, dlatego oferujemy również ochronę od zakażeń i chorób powstałych wskutek Twojej pracy. Każdego dnia narażasz się na kontakt z materiałem zakaźnym. Nawet przypadkowe ukłucie może mieć katastrofalne skutki. Odpowiednio dobrana polisa zagwarantuje Ci szybkie sfinansowanie niezbędnych badań oraz wypłatę należnych Ci świadczeń.

Oprócz ubezpieczeń dla lekarzy i pielęgniarek, ubezpieczamy też całe gabinety lekarskie i NZOZ.               

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Pracujący z nami specjaliści posiadają liczne krajowe jak i międzynarodowe certyfikaty oraz wyróżnienia. Nasz profesjonalizm to gwarancja Twojej spokojnej pracy.

 

medyczne

Comments are closed.