17 852 55 59 Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia indywidualne

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma odmienne potrzeby i oczekiwania, także jeśli chodzi o potrzeby ubezpieczeniowe. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście. Staramy się myśleć „outside the box” – poza sztywno wyznaczonymi schematami.

Z całą pewnością kierujemy swoją ofertę do osób, które poważnie myślą o przyszłości i chcą zabezpieczyć siebie i najbliższych w najlepszy możliwy sposób.

Oprócz standardowych pakietów na zdrowie i życie zachęcamy do zatroszczenia się również o przyszłość finansową. Pomożemy dobrać fundusz inwestycyjny odpowiedni do Twoich możliwości. Oferujemy Ci również możliwość zadbania o jesień Twojego życia z odpowiednio dobranym programem IKE (Indywidualne Konto Emerytalne) lub IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego).

Nie zapominaj o dzieciach – wszak to one są naszą przyszłością. Odpowiednio dobrany plan przyszłościowy umożliwi im lepszy start w dorosłość.

Dzięki nam, możesz ubezpieczyć różne dziedziny swojego życia w jednym miejscu. Ułatwi Ci to znaleźć odpowiedni program i wynegocjować najkorzystniejszą składkę, ponadto ogrnaiczy niepotrzebną biurokrację do minimum. Pomagamy również przy odnawianiu wygasających polis.

Wspólnie poddamy analizie Twoje specyficzne potrzeby i dopracujemy odpowiedni program specjalnie dla Ciebie. Pozwolimy na wynegocjowanie warunków odpowiadających Tobie – nawet, jeśli wykraczają poza standardowe rozwiązania. Pamiętaj: jesteśmy tu dla Ciebie.

 

indywiudalne

Comments are closed.

WordPress PopUp Plugin